O nas

Pomysł założenia naszej firmy zrodził się z chęci połączenia pracy z przyjemnością. Od 2019 roku wspólnie z żoną prowadzimy Detailing samochodowy. Nieustannie szkoląc się oferujemy coraz to nowsze rozwiązania zabezpieczeń samochodu! 

Nasze główne atuty

1

Szeroki wachlarz usług

U nas zabezpieczysz samochód bezbarwnymi foliami PPF, zmienisz kolor swojego auta foliami wrappingowymi czy też zabezpieczysz lakier akredytowaną powłoką ceramiczną !

2

Jakość

Jesteśmy certyfikowanymi aplikatorami znanych firm, takich jak CLIF DESIGN, GSUIT czy ULTRACOAT. Stawiamy na jakość naszych usług, dlatego wszelkie wykonywane usługi wykonujemy osobiście, korzystając z najlepszej jakości produktów czy renomowanego sprzętu. 

3

Wsparcie

Każdy klient otrzymuje od nas pełne wsparcie w codziennej pielęgnacji samochodu. Zadzwoń, przedstaw nam swoje cele i potrzeby, a My ambitnie sprostamy Twoim oczekiwaniom! 

Opinie

Zadowoleni klienci

Nasi klienci, to nasza najlepsza reklama. Zgodnie z tym hasłem, naszym głównym priorytetem jest zapewnienie najlepszej jakości usług, aby nasz klient był zawsze zadowolony i wracał do nas w przyszłości.